Odpowiedź na pytanie, dlaczego chciałbym podzielić się swoją wiedzą

i doświadczeniem jest prosta.

Każdy ideowiec poświęca się dla swoich przekonań,

więc jako wolnościowiec pragnę,

by ludzie byli samodzielni

oraz niezależni od systemu. 

Jeżeli zdecydujesz się zapłacić za moje szkolenie, będziesz bardziej zdeterminowany,

aby je przeczytać

i wyciągnąć z niego jak najwięcej informacji.

 

Chciałbym już teraz, z tego miejsca, zachęcić Cię

do zajrzenia na mojego bloga, który niedługo będzie dostępny na stronie.

Będą pojawiać się tam między innymi posty dotyczące moich poglądów i przekonań, ważne wskazówki, które pozwolą odnaleźć ci się w świecie finansów oraz, co najważniejsze, aktualne, wybrane przeze mnie informacje z Polski i świata.

Witaj, czytelniku!
 

W tym miejscu dowiesz się więcej o naszej misji, celach
i doświadczeniu.

Od kilku lat specjalizujemy się w takich zagadnieniach jak ekonomia, finanse, inwestowanie
i sprzedaż. Mamy za sobą doświadczenie w różnych przedsięwzięciach biznesowych,
w prowadzeniu własnych przedsiębiorstw, a przede wszystkim w inwestowaniu na rynkach - poczynając od giełdy amerykańskiej kończąc na kryptowalutach.

Jesteśmy bardzo zaangażowani w dążeniu do tego, aby co raz więcej ludzi brało los w swoje ręce i zaczęło zdobywać własną niezależność oraz wolność finansową.
Już od młodzieńczych lat zwracaliśmy uwagę na mankamenty systemu oświaty odnośnie edukacji finansowej. Zauważyliśmy wtedy, że szkoła tworzy masowo zniewolonych pracowników, a nie ludzi naprawdę wolnych, którzy mają swój cel w życiu i chcą do niego sukcesywnie dążyć.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Uważamy, że jedynie właściwa edukacja oraz regularna praktyka może doprowadzić Cię do wymarzonych celów finansowych, biznesowych, materialnych. Wychodzimy z założenia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do osiągnięcia i wszystko tak naprawdę rozgrywa się w naszym umyśle. Natomiast, żeby osiągnąć to co sobie założyliśmy potrzebna jest właśnie praktyka oraz wiedza, którą udzielamy Tobie w artykułach, filmach, kompendiach wiedzy, raportach.

Część wiedzy udostępniamy za darmo, natomiast część za niewielką opłatą (z szacunku dla naszego czasu oraz z założenia, że płacąc za dany materiał, jesteśmy
bardziej zaangażowani w jego studiowanie).
W tym miejscu należałoby również wspomnieć o tym, że sytuacja gospodarcza w naszym kraju
i na świecie nie prezentuje przed nami kolorowej przyszłości, tylko ciężkie czasy, w których przeciętny pracownik będzie musiał z dużą rozwagą zarządzać swoimi pieniędzmi, żeby nie skończyć na ulicy (w najgorszym przypadku, a w najlepszym z kilkoma kredytami na głowie).

Dzielimy się swoją pasją i wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń w postaci wiedzy, która może uratować twoje przyszłe i obecne finanse. Naszą ideą jest pomaganie ludziom oraz zwiększanie świadomości wobec zarządzania finansami. Dajemy również gwarancje, że nasze materiały prezentują najwyższy możliwy poziom merytoryczny oraz w przypadku materiałów płatnych najniższą możliwą cenę.

Zachęcamy do przejrzenia zakładki BLOG gdzie co jakiś czas wrzucamy artykuły oraz
na nasz kanał Youtube FINANSOWA EDUKACJA, gdzie również znajdziesz merytoryczne filmy,
głównie z zakresu inwestycji.


 

Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do zapoznania się z materiałami na stronie.

Team Finansowa Edukacja.