Jedyne Boskie podobieństwo.

Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo, ale oczywiste jest to, że stwórca nie posiada formy cielesnej, więc nie jesteśmy do niego podobni z wyglądu. Myślę jednak, że zaszczepił w nas coś wspaniałego, jednak my tego nie doceniamy albo rezygnujmy z tego. Chodzi oczywiście o wolną wolę, o wolność szeroko rozumianą. Tak, wolna wola to ''boska cząsteczka'' w człowieku. Oczywiście wolność musi być ograniczona, w pewien niewielki sposób. Ludzie wierzący zobowiązują się do przestrzegania przykazań, które mówią nam co czynić czego nie czynić i życie według tych zasad jest dobrowolne.
Nie może natomiast dochodzić do sytuacji w której człowiek dorosły jest traktowany przez społeczeństwo jak idiota i nie pozwala mu się ''pić, wciągać i palić'' tego, co mu się podoba.

Obłędem jest to, że istotę stworzoną na podobieństwo Boga traktuje się jak zwykłe zwierzę. Ta strona nie powstała po to, by nawracać, ale po to, by zmieniać myślenie ludzi.

Większość ludzi w Polsce wierzy w Boga, a skoro tak jest to powinni się zgadzać na wolność, a mimo to tego nie robią. 

Pielęgnując ''Boskie podobieństwo'' o którym mówię, mając na myśli wolność, osiągniemy również sukces w życiu zawodowym.

Edukacja umysł finanse . Stań się bogaty
28 sierpnia 2018

Nigdy nie jest za późno na naukę!

 Brak pieniędzy czyni z ciebie niewolnika.

 finansowa

edukacja

edukacja