BIBLIA PRZEDSIĘBIORCY

 

 

Biblia przedsiębiorcy to uniwersalny elementarz wiedzy o skutecznym zarządzaniu. Poruszamy w niej tematy związane z nastawieniem psychiki na sukces, motywacją i fundamentalnymi zagadnieniami ekonomii.
Jest to ciekawa lektura o gospodarowaniu finansami firmy, tworzeniu podbojowej marki i produktu oraz efektywną sprzedażą niczym wilk z Wall Street.

 Biblia przedsiębiorcy liczy
100 stron skondensowanej merytorycznej wiedzy, którą każdy przyszły przedsiębiorca musi opanować, żeby stać się niebezpiecznie skutecznym i wydajnym w swojej branży. Gwarantujemy, że Biblia przedsiębiorcy zmieni twój sposób działania oraz myślenia.

Jest napisana prostym oraz czytelnym językiem, zatem nawet zupełnie początkująca osoba jest w stanie wynieść z niej ogrom istotnych informacji, pomocnych rad, które nie są wzięte
z kosmosu.
Przedstawiamy przykłady z życia osób, które osiągnęły najwyższy stopień sukcesu. Dokładamy największych starań, żeby nasze produkty były na najwyższym poziomie przekazu oraz zachowywały przystępne ceny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wersją demo kompendium dostępną w pliku pdf lub na kanale Youtube
w wersji audio. Jeśli chcesz zostać niezależnym przedsiębiorcą, który będzie sukcesywnie osiągał to czego chce, to nie zastanawiaj się więcej, zakup Biblie przedsiębiorcy i stań się Rekinem Biznesu!


 

Biblia przedsiębiorcy jest to najskuteczniejszy, a zarazem uniwersalny elementarz, wysokowydajnym zarządzaniem biznesu. W Bibli przedsiębiorcy poruszamy tematy związane z precyzyjnym nastawieniem psychiki na sukces, nieskończoną motywacją, fundamentalnymi zagadnieniami ekonomii, gospodarowaniem finansami firmy, tworzeniem podbojowej marki oraz produktu, efektywną sprzedażą niczym wilk z wall street i fachowym marketingiem. Biblia przedsiębiorcy liczy 100 stron skondensowanej merytorycznej wiedzy, którą każdy przyszły przedsiębiorca, bądź obecny musi opanować, żeby stać się niebezpiecznie skutecznym i nieziemsko wydajnym w swojej branży. Gwarantujemy, że Biblia przedsiębiorcy zmieni twój sposób działania oraz myślenia. Biblia przedsiębiorcy jest napisana prostym oraz czytelnym językiem także każda osoba jest w stanie realnie wynieść ogrom istotnych informacji, pomocnych rad, które nie są wzięte z kosmosu tylko z rzeczywistych przykładów osób, które osiągnęły najwyższy stopień sukcesu. Dokładamy największych starań, żeby nasze produkty były na najwyższym poziomie przekazu oraz zachowywały przystępne ceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wersją demo kompendium dostępną w pliku pdf oraz na kanale Youtube w wersji audio. Jeśli chcesz zostać niezależnym przedsiębiorcą, który będzie sukcesywnie osiągał to czego chce, to nie zastanawiaj się więcej, zakup Biblie przedsiębiorcy i stań się Rekinem Biznesu!

Pobierz próbkę

Kup teraz 39 zł

FRAGMENTY W WERSJI AUDIO

 

 

Produkt zawiera 100 stron e-booku w rozszerzeniu pdf